Kaszuby, Bory Tucholskie, Słowiński Park Narodowy, Mierzeja Sarbska no i oczywiście wiele bałtyckich plaż:)

29/06/2018

To tak po krótce co wyszukałem i co nas czeka w najbliższych tygodniach podczas pierwszej części wakacji.

Już w sobotę skoro świt, zaczynamy eksplorować okolice Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i Parku Narodowego Borów Tucholskich. Tylko, że my nie będziemy jeździli rowerami tylko Safari 4x4 oraz dreptali po nogach.  Mamy na to dwa pełne. Za inspirację dziękuję im:)

 

 

 

Spanie już wstępnie patrzyłam - prawdopodobnie w jakimś domku w lesie w jakiejś osadzie. No chyba, że byłaby pogoda to wtedy można w namiocie spać. Choć pewnie nie do końca bo noce raczej najcieplejsze nie będą. Zobaczymy zresztą:)

 

A apropos pogody to patrzyłem w wielu rejonach Polski i niemal wszędzie ma padać i być pochmurnie. Tylko na Kaszubach pokazało mi nawet trochę słońca, więc tam pojedziemy, aby je łapać ile się tylko da:) A oczy będziemy cieszyli przepięknymi miejscówkami:)

 

 

Na kolejne dni zarezerwowałem nam już domek nad morzem. Spędzimy tam 5 nocy w lesie przy jeziorze, 40min. piechotą od dzikiej plaży nad Bałtykiem. Przepiekne domki, nowe, czyste, drewniane w środku lasu. Tam w bliskim sąsiedztwie do eksplorowania będziemy mieli: wydmy, Słowiński Park Narodowy, Rezerwat przyrody Mierzeja Sarbska, Jeziora - Sarsko i Łebsko oraz oczywiście Bałtyk i jego przepiękne plaże:)

 

 

W dalszej części naszego wakacyjnego tripa, przelecimy prewnie przez Warszawę, aby pokazać ją Felkowi po raz pierwszy w życiu. Wielkie budynki i ruch uliczny. No i może Łazienki albo może jakiś park nauki dla jego wieku:) Do pomyślenia:)

 

Na dwu pierwszych wyprawach, zamierzamy jeść wyłącznie lokalne przysmaki i eksplorować najpiękniejsze miejsca. Ale będą dobre fotki, już to widzę i czuję:) A o wspomnieniach i miłych chwilach to nawet nie wspomnę:)

 

 

Please reload

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now