Felo staje się prawdziwym chłopakiem

28/06/2018

Kiedy po raz pierwszy zabrałem Fela do siebie w czerwcu po dwóch tygodniach niewidzenia, zauważyłem w nim dużą zmianę. Felo stał się chłopakiem i nie jest już małym dzieckiem. Mój słodziak widzi to, że w naszym życiu pojawił się ktoś jeszcze i znakomicie się w tym odnajduje, nijako dojrzewając. 

Felko chodzi sam zasypiać, samemu śpi w łóżku, nie lubi już jak mu daje duże ilości całusów, sam się myje, ubiera. Ostatnio wstaje rano, ubiera się i schodzi na dół już gotowy. Stał się jakby poważniejszy i widzi, że pełną miłość którą dostawał ode mnie przez ostatni rok, teraz została rodzielona na niego i K. Uważam, że młody świetnie się w tym wszystkim odnalazł i taka zmiana była mu potrzebna. Świetnie akceptuje K a co najważniejsze widzi czym jest miłość i jak powinno się traktować kobietę. Felo stał się bardziej samodzielny i potrafi bawić się sam bez potrzeby ciągłego zajmowania się nim. Niesamowite jest to, że co rano gdy jest u nas przychodzi do mnie do łóżka, aby obudzić mnie wielką serią buziaków. 

 

Dla mojego ukochanego synka rozpoczął się nowy, piękny etap. Etap pełny innej niż dotąd miłości. Miłości nie tylko którą dajemy sobie wzajemnie ale także tej, którą widzi między mną i K. 

 

Wspólnie z Felem i K eksplorujemy góry i jeziora. K pokazuje mu piękno natury i przyrody, piękno prostych, niezwykłych rzeczy. W naszym świecie nie ma krzyków, agresywnych bajek, jest za to miłość, spokój, natura, piękno i harmonia.

No i Felo uczy się jeść nowe rzeczy - sałatki, smoothie oraz inne, nieznane mu dotą przysmaki. Nie jest to łatwe, aby zmieniać jego nawyki żywieniowe, ale cały czas próbujemy i coraz lepiej nam to wychodzi:)

Ponadto Felko sam się śmieje i robi fajne miny do zdjęć, już nie takie dziwne jak kiedyś, teraz są tak "poważniej" śmieszne:)

 

ps. mega podobał mi się tekst Fela który wyszedł w dyskusji:

"Felko, czy chcesz ze mną pojechać do księgowej?"

"Księgowej? Hmm... a to ta Pani co sprzedaje książki..." Buhahahhah:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now