Mój nowy lapek do pracy:)

27/06/2018

No tak, ponieważ pracuję dla jednej z największych firm branży IT nie mogę pracować na starym notebooku. Tak więc pożegnałem się już z moim ukochanym oklejonym kompem i przesiadłem się na nowiusieńki niesamowity lapek. Poniżej skan jak pięknie oklejony był mój stary, wysłużony model:)

 

 

Acer Swift 5 to magiczne urządzenie. Pamiętam, że pierwszy raz zetknąłem się z nim podczas IFA w Berlinie we wrześniu zeszłego roku. Pamiętam, że stał z czarnym ekranem. Chwyciłem go w rękę i przez chwilę oglądałem konstrukcję. Była niesamowicie lekka i byłem święcie przekonany, że to mokap (sama obudowa bez wnętrzności). Gdy Tomek nacisnął guzik włączenia i lapek ten błyskawicznie się uruchomił, onielam go nie zrzuciłem z wrażaenia. Nie sądziłem, że ten lapek działa, gdyż był dla mnie za lekki. A jednak tak jest - 970g wagi przy 14" notebooku z dotykowym ekranem i najnowszej generacji najwydajniejszym procesorem. Tak więc przed Wami Acer Swift 5, moje nowe "dziecko". Acer, uwielbiam Cię!

 

 

ps. uwielbiam najnowszy tekst reklamowy firmy Acer - "The best is yet to come!". Powtarzam to nieraz K gdy leżymy razem i jest nam dobrze. K, najlepsze dopiero przed nami:)

 

 

ps2. jeśli ktoś z Was zastanawia się czy okleić lapka, polecam ten tekst.

 

Please reload

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now