No i znowu szkolimy:)

18/04/2018

Pobudka we wtorek o 3:30. Dziesięciominutowa drzemka i już po chwili zbieram się z łóżka. Ruszam do Katowic gdzie zostawiam na parkingu auto i łapię się ze znajomymi do Wawy. Ale czad, nie muszę kierować, tylko siedzę wygodnie z tyłu. Trochę rozmawiamy, trochę śpię. Ok. 9:00 byliśmy już w nowym biurze Acer. Uwielbiam to miejsce, ma mega styl i super smaczną kawę:) O 10:00 startujemy z podsumowaniem kwartału, później idziemy coś zjeść do świetnej włoskiej knajpy. Mniam. Wracamy do biura gdzie pracuję nad prezentacją na dzisiejszy stream. Ok. 18:00 jestem w świetnym apartamencie w śródmieściu od razu znowu biorę się za pracę.

Śmieszny motyw miałem wczoraj. Po tym jak wróciłem metrem do apartamentu, zapragnąłem coś zjeść. Powiedziałem sobie - ale bym coś zjadł z piekarni. Wychodzę przed blok w którym mieszkam a tam mega piekarnia i cukiernia w jednym:) Jutro kupię wszystkim w biurze pączki:)

Tak w ogóle to bardzo lubię gdy jestem w Wawie nie korzystać z taksówek tylko jeździć metrem, autobusami i tramwajami. Sprawia mi to wielką przyjemność gdy mogę to robić, bo na co dzień tego u mnie nie ma:)

 

Dziś rano z kolei, ruszyłem do biura pracować a w drugiej części dnia na zaproszenie firmy Microsoft, prowadziłem z Radkiem stream'a dla handlowców z produktów Acer. Ale to było fajne:) Pierwszy raz coś takiego robiłem i bardzo mi się to podobało. No nic, wracamy do szkoleń po dłuższej przerwie, to jest to:)

Stream'a możecie zobaczyć tutaj. Niestety nie mogę podesłać linku do tego konkretnie wydarzenia bo nie mam FB, ale szukając pod dzisiejszą datą mnie znajdziecie:)

 

 

A tak oto wygląda biuro Microsoft. Zrobiłem dla Was kilka zdjęć;) Biuro Microsoft niezłe, ale Acer i tak ma lepsze:)

 

 

 

A tutaj z kolei niespodzianka:) Szukałem wczoraj jakiegoś filmiku na stream'a i znalazłem mega fajny filmik korporacyjny Acer z różnymi wydarzeniami z całego świata. Niestety nie mogę go Wam linkować, bo to nasze wewnętrzne wideo, ale jakieś było moje zaskoczenie jak na jednej ze scen ujrzałem moją facjatę z lapkiem za 44 tyś zł:)

 

 

 

Please reload

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now