Jest pomysł, teraz trzeba go tylko wykonać...

15/04/2018

Gdy płynąłem wczoraj na rowerku wodnym z moim znajomym, powiedziałem mu, że już wiem co powinno być na stronie www.miedzybrodziezywieckie.pl, której jestem właścicielem.

 

 

Znalazłem to czego potrzebowałem do tego, aby ją robić a był to pewnego rodzaju schemat. Wcześniej brakowało mi usystematyzowania kontentu strony. Znalazłem go jednak któregoś dnia na stronie Portalu Turystycznego Województwa Łódzkiego. Proste rzeczy ułożone jak należy - gdzie zjeść, gdzie się bawić, gdzie spać, itd. To jest to czego potrzebowałem.

 

 

Czyli tak, mam już domenę i mam pomysł na to. Dodatkowo mam tez logo, którego nie byłem do końca pewny. Nie pasował mi podpis w nim "Prawdopodobnie najpiękniejsza wieś w Polce". Zapytałem wczoraj Karola, jak to zastąpić a on powiedziała "Zajebiście!". No i chyba o to chodziło... "Stary zobacz, powinieneś tak napisać, bo tak na prawdę do kogo ty się chcesz targetować? Jak inaczej chcesz trafić do młodych ludzi? Tylko mówiąc ich językiem...".

 

 

OK, mamy domenę, pomysł i logo. Teraz potrzebujemy artystycznej duszy, która umie robić dobre zdjęcia i ma wyczucie stylu. No i koniecznie musi kochać góry:)

 

 

Please reload

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now